Fazrpip лустери, топлинска ламба потопла, потопла ламба топлинска ламба хотел вклучена изолација ламба со единечна глава прилагодлива должина телешезирање лустер/цр?

Fazrpip лустери, топлинска ламба потопла, потопла ламба топлинска ламба хотел вклучена изолација ламба со единечна глава прилагодлива

Достапно за вашата нарачка
DEN 1099.20
Залиха:

Загревајте рамномерно : униформата температура на топлинската ламба го максимизира вкусот на загревањето на мртвиот агол, а не да формира ладна зона. Заштитете : сијалицата за изолација не ја исуши, ниту пак дозволува да продолжи да се готви и да се прегрее, со што се опишува свежината на. Тојаксекција : Висина со висока еластична, висината може да се прилагоди слободно за да ги задоволи вашите различни потреби. Дистрибуирани отвори : отворите се дистрибуираат околу периферијата на главата на ламбата за да ја расипат топлината на време, во голема мерка да го прошират животниот век на услугата. Цел : Прв ресторан, кафетерија, хотел, кујна, супермаркет, пекара, погодна, варена долго време, така што гостите можат да уживаат во вкусот на готвењето да можат да заштедат. Загревајте рамномерно : униформата температура на топлинската ламба го максимизира вкусот на загревањето на мртвиот агол, а не да формира ладна зона. Заштитете : сијалицата за изолација не ја исуши, ниту пак дозволува да продолжи да се готви и да се прегрее, со што се опишува свежината на. Тојаксекција : Висина со висока еластична, висината може да се прилагоди слободно за да ги задоволи вашите различни потреби. Дистрибуирани отвори : отворите се дистрибуираат околу периферијата на главата на ламбата за да ја расипат топлината на време, во голема мерка да го прошират животниот век на услугата. Цел : Прв ресторан, кафетерија, хотел, кујна, супермаркет, пекара, погодна, варена долго време, така што гостите можат да уживаат во вкусот на готвењето да можат да заштедат. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата