FBLFOBELI EVA тврдо складирање кутија компатибилна со преносна пумпа за воздушен компресор на вметната гума за надувување

FBLFOBELI EVA тврдо складирање кутија компатибилна со преносна пумпа за воздушен компресор на вметната гума за надувување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

? Овој куќиште за патувања во тешка носење е дизајниран за преносен воздушен компресор за воздушни компресори за вметнување на гуми. Материјал со висок квалитет : Случајот за складирање е изработен од високо квалитетен материјал EVA, многу издржлив и здрав, шок -изобилен и водоотпорен. Обезбедете безбедна и долготрајна употреба секој ден. Функција : Складирање и заштитна. Спречување на какви било штети или гребнатини предизвикани од случајно. Заштитете го уредот во добра состојба кога излегувате. Правејќи го вашето патување и патувањето поудобно каде и да одите. Уникатен дизајн : Компактен и лесен, дизајн на двојни патенти. Вграден со специјално џеб за мрежи за други складишта за додатоци. Лесен за носење и задржување. Ева. Ева. Fblfobeli е снабдувач на професионално складирање со години. Ние сме посветени на истражување, развој и производство и производство, преработка, продажба, извоз. Нашата цел е да им дозволиме на луѓето низ целиот свет да можат да ги користат нашите случаи на складирање и да уживаат во тоа. Нашите случаи се добри за складирање на домови и заштита од патувања. Спецификација : Погодно е за преносен компресор на воздушната пумпа за воздушни перничиња за вметнување на гуми : Забележано е црна внатрешна мрежа, двојни патенти : Нема уред во овој случај за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата