Fdsufdy Облека со две парчиња за мажи Слогана графичка кошула и шорцеви за половината за влечење без мета без мета

Fdsufdy Облека со две парчиња за мажи Слогана графичка кошула и шорцеви за половината за влечење без мета без мета

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Шифон. Земја како етикетирана. 100% сосема нова ставка со висок квалитет. Материјал : Мека ткаенина, удобна. Повод : Оваа облека со две парчиња за мажи е совршена за датира, свадба, британд, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Префериран подарок : Оваа облека од две парчиња за мажи е одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. Флетање силуети и дизајни ги истакнуваат вашите облини. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Шифон. Земја како етикетирана. 100% сосема нова ставка со висок квалитет. Материјал : Мека ткаенина, удобна. Повод : Оваа облека со две парчиња за мажи е совршена за датира, свадба, британд, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Префериран подарок : Оваа облека од две парчиња за мажи е одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. Флетање силуети и дизајни ги истакнуваат вашите облини. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Боја : Khakistyle : Casual Pattern Тип : слогандејтс : typtringtop Тип : Блузботом Тип : Shorts Neckline : КОЛАРСКИ ДОДЕЛУВА :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата