Fevas Bore 25mm x 175mm мозочен удар CDM2B не'рѓосувачки челик мини тип пневматски цилиндар на воздухот

Fevas Bore 25mm x 175mm мозочен удар CDM2B не'рѓосувачки челик мини тип пневматски цилиндар на воздухот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1441.60
Залиха:

Тип : Цилиндер. Број на модел : CDM2 B 25 X175. Тип : мини цилиндер за серии CM2. Големина на носење : 25мм. Големина на мозочен удар : 175мм. Тип : Цилиндер. Број на модел : CDM2 B 25 X175. Тип : мини цилиндер за серии CM2. Големина на носење : 25мм. Големина на мозочен удар : 175мм. CDM2 B не'рѓосувачки челик мини тип Пневматски цилиндричен цилиндричен цилиндрит : Тип : ЦилиндерМодел Број : CDM2 B 25 X175 Type : CM2 серија мини цилиндрична големина : 25 MMSTroke Големина : 175мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата