Ffier Родот Открие Прав Топови-Родот Открие Попери-Родот Открие Чад Бомби - 2 Сина &засилувач; 2 Розова Прав И Конфети Топови За Бебе Родот Открие-Момче Или Девојка Пол О

Ffier Родот Открие Прав Топови-Родот Открие Попери-Родот Открие Чад Бомби - 2 Сина &засилувач; 2 Розова Прав И Конфети Топови

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

?ПРВИОТ БЛАГОСЛОВ ЗА МОИТЕ РОДИТЕЛИ-Пред да дојдам на овој свет За прв пат, моите родители и нивните пријатели организираа голема забава за да ме пречекаат на овој свет. На оваа забава тие го погодија мојот родово откривање (момче или девојче). Па јас сум прилично сигурен дека сите тие ме сакаат многу. Не ја видов оваа забава, па ќе им дозволам да чуваат фотографии или некој текст На Интернет . ?СЛОЖЕН ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДИЗАЈН ЗА ПОЛНЕЊЕ-пакување од 4 парчиња, 2сина 2 розова, спакувана во висококвалитетна златна лимена фолија. Дното е составено од прецизни цилиндри за компримиран гас. Заштитната мрежа се додава во средината, а материјалот е абс пластика. Топовите За Чад Во Прав И Конфети се долги 12 инчи и 2 инчи во дијаметар. Таа е исполнета со прав и конфети. Само ротирајте го во насока на стрелката, а пудрата ќе се издигне 23-25+ стапки, претставувајќи спектакуларна слика. ? Биоразградлива И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА - откриваат родовите топови конфети е исполнет со 100% биоразградлив суперфин пченкарен скроб и конфети со храна. Ткивото Е ОТПОРНО на ПЛАМЕН. Сите се нетоксични и безопасни и лесно можат да се растворат во вода. значи, нема да оставите куп неуправливи конфети во градината и не е лесно да предизвикате пожар! Обезбедете ја вашата едноставна употреба и безбедност. ?СОВРШЕНО ВРЕМЕ И ШАРЕН МОМЕНТ - откривањето на полот е возбудлив, добро запаметен момент, што може да се направи само еднаш-Нашите 4 Розови Поперки За Туширање За Бебиња нема да ве изневерат! Користење на напредни и безбедни воздушни системи топови, што е дебело и издржливо. ние гарантираме НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И СИГУРЕН комплет кој ќе работи во моментот на вистината! Совршен избор, прекрасно сеќавање на целиот живот. ?100% ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ-ние сме сигурни дека ќе љубов овој Пол открие Партија Материјали толку многу. Доколку воопшто не ви се допаѓаат, можете да контактирате со нашиот 24-часовен сервисен тим за целосно враќање или размена. Немате ризик да го купите денес, не чекајте! ве молиме додадете во кошничка сега.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата