ФИДЛОК Херметичка Мулти Сува Торба Со Гупер Технологија Транспарентна

ФИДЛОК Херметичка Мулти Сува Торба Со Гупер Технологија Транспарентна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

ПАТЕНТИРАНА ТЕХНОЛОГИЈА : Едноставно отворете, вметнете и пуштете - толку е едноставно. Кога ќе поставите 2 гупер магнетни ленти една до друга, тие кликнуваат заедно за да создадат инстант, водоотпорен и херметички заптив. ПРИСТАП ДО ЕКРАН НА ДОПИР : Лесно пристапувајте до вашиот мобилен телефон преку куќиштето, вклучувајќи екран на допир, видео и аудио. Нема мешање во електрониката и магнетите се безбедни за кредитни картички и нема да ' рѓосуваат. ЗАШТИТЕТЕ ВЕ И ВАШИТЕ СКАПОЦЕНОСТИ : Сувите кеси обезбедуваат слој на заштита помеѓу лицето и паметниот телефон. Може да се пере, затоа продолжете & исчистете го и дезинфицирајте го куќиштето со марамчиња за сапун и вода или алкохол. ФЛЕКСИБИЛЕН ДРЖАЧ за САМОЗАПЕЧАТУВАЊЕ : Заштитете ги клучевите, парите и телефонот од вода, песок, прашина и мириси додека пловите, рафтингот, кајакот, пливањето, риболовот или нуркањето на реката, езерото, базенот и плажата. МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : Запечатувањето е едноставно со подводен заштитник за торбичка на кој не му треба преклопување, кршење, завиткување или притискање. Надворешни 10.24 "х 6.26", Внатрешни : 8.82 "х 5.51". Вклучува јаже.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата