ФИНКОС 10 ПАРЧИЊА RDGT0702 H01 Карбид Вметнете Мелење Сечилото Обработка Алуминиум Бакар Дрво Волфрам Карбид

ФИНКОС 10 ПАРЧИЊА RDGT0702 H01 Карбид Вметнете Мелење Сечилото Обработка Алуминиум Бакар Дрво Волфрам Карбид

Достапно за вашата нарачка
DEN 1582.40
Залиха:

Облога : без облога. Цврстина : 92. Број на модел : RDGT0702 H01. Материјал : Волфрам Карбид. Употреба : мелење. Специфики на предметот : Облога : без цврстина на обложување : 92модел број : RDGT0702 H01 Material : Волфрам Карбидеузажа : обработка на мелење : алуминиум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата