ФИВОЕНДАР Глувчето Костим Делукс Ткаенина Уши Лента За Глава - Забава Фаворизира За Роденден Или Прослави, Во собата на 20

ФИВОЕНДАР Глувчето Костим Делукс Ткаенина Уши Лента За Глава - Забава Фаворизира За Роденден Или Прослави, Во собата на 20

Достапно за вашата нарачка
DEN 303.84
Залиха:

Нема затворање затворање. Комплет со одличен Квалитет - 20 Уши На Глувчето Црните Партиски Материјали се задолжителни предмети за секој што сака да има забава со Тематика На Глувчето. Овие ленти за глава ќе ги забавуваат сите!. Дизајнирани Да Уживаат-ушите На Глувчето се добро изработени со кадифен краток материјал. Лесен е, удобен за носење, уредно сошиен и сигурно дава многу забавно време. Изненадувачки Подарок-лентата за глава На Глувчето ќе биде супер симпатичен подарок за вашите гости. Сигурно ќе имате незаборавна тематска забава!. Симпатичен пакет уши за сите - оваа лента за глувче што може да се носи е мека за главата на вашиот ангел и се вклопува кај возрасните. Нашите уши на глувчето се вредниот пакет за вашата тематска клупска забава!. Одлична Лента за Глава за Семејна Групна Роденденска Забава или Прослави. Направете ја роденденската забава на вашите ангели незаборавна со Нашите Ленти за Глава. Доаѓа во комплет од 20 црни уши, удобно е и додава многу забава на вашиот специјален ден на ангелите. Спецификација : Тежина : 7,1 унци димензија на Пакувањето : 9,1 x 9,1 x 3,5 инчи Боја : Црн Материјал : Кратка кадифен ткаенина и Големина на лак : 8,7 x 7,1 x 0,6 Инчи Дијаметар : Мин 4,5 инчи, Максимум 7,9 инчи Сет Од : 20 парчиња Црни ленти за глава.

Кон својствата

Weight:
7.1 ounces Packaging dimension
Color:
Black Material
Size:
8.7 x 7.1 x 0.6 inches
Diameter:
Min 4.5 inches, Max 7.9 inches
Set of:
20 pieces Black headbands

Најдобри предлози во категоријата