FKSDHDG 8.2 Инчен 3d Мобилен Телефон Екран Лупа HD Видео Засилувач Држач Држач Со Филм Игра Зголемувачот Преклопен Телефон Биро Држач

FKSDHDG 8.2 Инчен 3d Мобилен Телефон Екран Лупа HD Видео Засилувач Држач Држач Со Филм Игра Зголемувачот Преклопен Телефон Биро

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Направете екранот да се зголеми 2-3 пати, сликата е јасна и динамична. Производот е едноставен и елегантен во форма и лесен по тежина. Особено погоден ЗА гледање 3д филмови за мобилни телефони, со помоќни стерео ефекти. Може да се користи како лупа, погодна за старите луѓе да учат и читаат весници. Спречете визуелен замор. Име на производ : мобилен 3д екран зголемувач на екранот : 8,2 инчи зголемување : 3-5 GProduct големина : 18 * 12 cm Material : абажур + Абсвејт : 130 грамаправете го екранот да се зголемува 2-3 пати, сликата е јасна и динамична.Производот е едноставен и елегантен во форма и лесен по тежина.Особено погоден ЗА гледање 3д филмови за мобилни телефони, со помоќно стерео effects.It може да се користи како лупа, погодна за старите луѓе да учат и читаат весници.Спречете визуелен замор.Вклучен пакет : 1 * 3д зголемувачи на екранот : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Во споредба со вашата детална големина, поради рачно мерење, дозволена е грешка од 1-3см.Ако има проблем со производот, ве молиме оставете порака пред да дадете лош преглед.Ви благодариме за разбирањето.Инспекција и поправка на камери, часовници, etc.It обично се користи од луѓе при читање, особено погоден за читање при слабо светло за стари лица и студенти.кројач, вез, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата