Флекманарт Палатата Де Глас Од Жил Шерет - 12 Плочки Уметнички Мурал, Кујна Туш Бања Задниот Дел

Флекманарт Палатата Де Глас Од Жил Шерет - 12 Плочки Уметнички Мурал, Кујна Туш Бања Задниот Дел

Достапно за вашата нарачка
DEN 224.00
Залиха:

Фреска На Архитектонски Одделение Плочка. Совршено погоден за заден прскање во кујната, зад шпорет, под туш или спа центар или друг внатрешен простор. Поединечно рачно изработени и изработени со најквалитетни материјали и изработка. Процесот на Фузија На Слики вметнува уметнички дела длабоко во површината на плочките; водоотпорен, отпорен на избледување. Ние користиме обични плочки од продавницата на Лоу. Широк Избор На Уметнички Дела-100% Гаранција За Квалитет и Задоволство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата