Флексибилна Заштита За Прва Помош И Нега На Рани Компресија Завој

Флексибилна Заштита За Прва Помош И Нега На Рани Компресија Завој

Достапно за вашата нарачка
DEN 1188.80
Залиха:

1.Тип : Уреди За Прва Помош;Извор На Енергија : Прирачник;. 2.Класификација на инструменти : класа I;Сертификат : CE,ISO13485;. 3.Гаранција : 5 години, 5 Години; Услуга По продажба : онлајн техничка поддршка;. 4.Име на ставка : Облекување За Итна Траума;Материјал : Полиестер + памук + спандекс;. 5.Функција : зацврстување на протокот на крв;Големина : 4 инчи/6 инчи;Пакување : Вакуум-запечатено, ниско-коцка. 1.Тип : Уреди За Прва Помош;Извор На Енергија : Прирачник;. 2.Класификација на инструменти : класа I;Сертификат : CE,ISO13485;. 3.Гаранција : 5 години, 5 Години; Услуга По продажба : онлајн техничка поддршка;. 4.Име на ставка : Облекување За Итна Траума;Материјал : Полиестер + памук + спандекс;. 5.Функција : зацврстување на протокот на крв;Големина : 4 инчи/6 инчи;Пакување : Вакуум-запечатено, ниско-коцка. Флексибилна Заштита за Прва Помош и Нега На Рани Компресија Завој 1.Тип : Уреди За Прва Помош;Извор На Енергија : Прирачник; 2.Класификација на инструменти : класа I;Сертификат : CE, ISO13485; 3.Гаранција : 5 години, 5 Години; Услуга По продажба : онлајн техничка поддршка; 4.Име на ставка : Облекување За Итна Траума;Материјал : Полиестер + памук + спандекс; 5.Функција : зацврстување на протокот на крв;Големина : 4 инчи/6 инчи;Пакување : Вакуум-запечатено, ниско-коцка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата