Флорида Гејтерс Брзи мини шлем - Бела 2015 година

Флорида Гејтерс Брзи мини шлем - Бела 2015 година

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Количина на пакет : 1. Одличен квалитет. Одлична идеја за подароци. Обезбедено задоволство. Произведени со највисоко одделение материјали. Количина на пакет : 1. Одличен квалитет. Одлична идеја за подароци. Обезбедено задоволство. Произведени со највисоко одделение материјали. Ридл е горд што ја понуди колекцијата на бели шлемови на Флорида Гаотрс за 2015 година. Оваа шлем има бела брзина школка бела фазамаск и хормска гејтерс и странични декорации со врвни ленти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата