Fomiyes 3 сетови за накит за нокти за нокти Алатки за украси за нокти, комплет за украси за украси, додатоци за украсување на алати за маникир

Fomiyes 3 сетови за накит за нокти за нокти Алатки за украси за нокти, комплет за украси за украси, додатоци за украсување на

Достапно за вашата нарачка
DEN 1464.00
Залиха:

Алатки за нокти : Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење ,, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам. Додатоци за уметност на ноктите : Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, направената картичка, уметноста на телото ,. Накит за нокти : Вклучено кутија за складирање, направете го да го чувате полесно и убедливо. Алатки за уметност за нокти : Целосен извор на обвивка го прави практичен и сјаен, сет за алатки за употреба на декор. Комплет за накит за нокти : Вклучени 36 различни плочи на школка, можат да создадат различен ефект на декорација. Алатки за нокти : Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење ,, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам. Додатоци за уметност на ноктите : Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, направената картичка, уметноста на телото ,. Накит за нокти : Вклучено кутија за складирање, направете го да го чувате полесно и убедливо. Алатки за уметност за нокти : Целосен извор на обвивка го прави практичен и сјаен, сет за алатки за употреба на декор. Комплет за накит за нокти : Вклучени 36 различни плочи на школка, можат да создадат различен ефект на декорација. Список на пакети 3 x Додатоци за уметност на нокти Постави карактеристики - Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење ,, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам комплет за накит за нокти. - Материјал : Декорација на уметноста на ноктите на школка. - Боја : Случајни алатки за уметност за нокти. - Големина на пакетот : приближно. 13.1 x 7,4 x 4,6 см. - Можете исто така да ги користите за да го украсите вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, чашите, направената картичка, уметноста на телото, итн. Додатоци за уметност за нокти. - Изворниот материјал со целосна обвивка го прави практичен и сјаен, декор користат алатки за алатки за маникир. - Вклучено кутија за складирање, направете да ја складирате полесно и убедливо алатките за нокти. - Вклучени 36 различни плочи на школка, можат да создадат различен ефект на декорација. - Без разлика дали е во секојдневна работа, излегувајќи да играте или да присуствувате на забава, можете да изберете форма и стил што ви се допаѓа. Тоа е стилски и практичен сет за додатоци за уметност за нокти. Додатоци за информации за информации со прекрасен и модерен стил, можете да совпаѓате со различна облека за да изгледате поубаво и елегантно. Уникатна декорација на уметност. , кои искра и гламур на вашите занаети, ги прават вашите нокти повеќе заслепувачки и привлечни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата