ФОРГУН Реле 10 парчиња/лот Г2РЛ-2-12ВДЦ Г2РЛ-2-ДЦ12В Г2РЛ-2-12В Г2РЛ-2 12ВДЦ 8А 8пин

ФОРГУН Реле 10 парчиња/лот Г2РЛ-2-12ВДЦ Г2РЛ-2-ДЦ12В Г2РЛ-2-12В Г2РЛ-2 12ВДЦ 8А 8пин

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Штафета. способност против пречки, стабилни перформанси. Широко се користи за сите мцу контрола, индустриски сектор, САЛАДИН контрола, паметни дома контрола. Мала големина/мала потрошувачка на енергија/Висок напон/ Висока чувствителност. Лесен за инсталирање, Водоотпорен дизајн, Ефективна дисипација на топлина, без вишок проблем со топлината. Форгунрелеј.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата