Формула ла кондиционер 8 мл, направена за сува клима на југозападниот дел

Формула ла кондиционер 8 мл, направена за сува клима на југозападниот дел

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Кондиционер направен специјално за топли, суви клими, многу сонце и тврда вода. Содржи кератин. Ја штити и храни косата. Парабен и сулфат бесплатно. Кондиционер направен специјално за топли, суви клими, многу сонце и тврда вода. Содржи кератин. Ја штити и храни косата. Парабен и сулфат бесплатно. Формула la Conseathe е направена специјално за пустината југозапад : каде што воздухот е сув, сонцето е светло, а водата од чешма е тврда. Овој уникатен балсам има дополнителни навлажнувачи, плус специјални состојки за да помогне во заштитата на косата од сонцето, па дури и загадувањето на воздухот. Резултатот е почиста, поздрава коса - сосема веројатно како што никогаш порано не сте имале.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата