Формулираат основен банер 920 - директно

Формулираат основен банер 920 - директно

Достапно за вашата нарачка
DEN 368.00
Залиха:

Формуларниот основен банер 920 - Прави мерки 36,5 "W, 92" H и има едноставна рамка за цевки со корекција со бунџи и графичка ткаенина што едноставно се лизга над рамката. Совршено за секое опкружување - од мало до трговско шоу!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата