Фостер Грант Женската Даниела Поларизиразоколкучитачи

Фостер Грант Женската Даниела Поларизиразоколкучитачи

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

Увезени. Пластична рамка. Пластична леќа. Не-Поларизирани. Слој Отпорен на гребење. Ширина на објективот : 59 милиметри. Мост : 18 милиметри. Рака : 138 милиметри. Леќите се подготвени за рецепт (rx-можност). Метални / Пластични Очила За Читање Без Раб. Подготвени за Носење Модни Очила за Читање Од Фостер Грант. Стилско решение за читање и внимателно гледање. Достапно во широк спектар на современи и класични стилови. Очилата за читање даниела од Фостер Грант се нежен и лесен стил без обрач. Женски лаванда цветни шема долж храмовите. Тенки овални леќи со мало зголемување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата