Френк Бруно Потпиша Боксерска Ракавица - Златен Вип Автограм-Боксерски Ракавици Со Автограм

Френк Бруно Потпиша Боксерска Ракавица - Златен Вип Автограм-Боксерски Ракавици Со Автограм

Достапно за вашата нарачка
DEN 4799.84
Залиха:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бокс Ракавици. Френк Бруно Потпиша Боксерска Ракавица - Златен Вип Автограм Ако производот не е потпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите На Френк Бруно. сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата