Френклин месинг P01014K-SS-B 7-1/2 Централна лента за влечење, не'рѓосувачки челик, 10 брои

Френклин месинг P01014K-SS-B 7-1/2 Централна лента за влечење, не'рѓосувачки челик, 10 брои

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Координати со челик за челик со чешми и уреди. Елегантен современ дизајн му дава на вашата соба модерно ажурирање. Секоја ставка е индивидуално спакувана за да се заштити финишот. Вклучен е стандарден хардвер за инсталација. Координати со челик за челик со чешми и уреди. Елегантен современ дизајн му дава на вашата соба модерно ажурирање. Секоја ставка е индивидуално спакувана за да се заштити финишот. Вклучен е стандарден хардвер за инсталација. За повеќе од 75 години, Френклин Брас се обиде да обезбеди модерни, но сепак достапни предмети за дома. Нашата колекција на копчињата и рачките на кабинетот обезбедува крајниот допир за завршна обработка без да жртвува квалитет или стил. Пополнете го изгледот со нашите координативни куки и преклопни плочи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата