Френклин Спортски Мини Кошаркарски Обрач-Премиум Златен Хромиран Ѕиден Мини Обрач Со Раб + Вклучена Нето-Мини Топка-Совршен Додаток За Спална Соба

Френклин Спортски Мини Кошаркарски Обрач-Премиум Златен Хромиран Ѕиден Мини Обрач Со Раб + Вклучена Нето-Мини Топка-Совршен

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

ПРЕМИУМ МИНИ ОБРАЧ : овој хромиран златен мини обрач е изграден со врвни материјали и модерен, функционален дизајн кој ќе донесе живот во вашата спална соба или ѕид од дневната соба. СОВРШЕН ДОДАТОК ЗА СОБА : дизајнот на златен хром метал што пука во очи му дава на овој мини кошаркарски обрач уметничко, стилско чувство што го прави уметничко дело исто колку и комплет за игри. МОНТИРАН НА ЅИД : оваа корпа е дизајнирана да биде монтирана на ѕид и доаѓа со целиот потребен хардвер за склопување и закачување. АВТЕНТИЧНА ИГРА : Изграден Со челични компоненти, непропустлива табла и амортизирање на пена за амортизација на звукот, овој мини обрач ќе донесе автентично, професионално чувство во вашата спална соба мини кошаркарски игри. ВКЛУЧЕНА ТОПКА + ПУМПА : овој комплет доаѓа со вклучена мека, кожна мини кошарка и рачна пумпа за да имате се што ви треба за да играте веднаш надвор од кутијата. Френклин Спорт Модерен Хром Мини Кошаркарски Обрач е совршен ѕиден додаток за секоја спална соба или дневна соба! Овој шик, златен хром мини кошаркарски обрач е исто толку уметничко дело колку што е и комплет за игри. Модерниот изглед што пука во очи прави одлично парче акцент на ѕид и помага да се внесе забавата на мини кошарката во вашиот дом. Мини кошаркарскиот обрач монтиран на ѕид е изграден со челичен раб и челична мрежа за синџири, отпорна на кршење, амортизирана табла од пена и мека мини кошарка слична на кожа за премиум, автентично чувство за кошарка! Исто така, доаѓа со целиот хардвер потребен за закачување на ѕидот, за да можете лесно да се соберете. Комплетот вклучува и рачна пумпа за да бидете сигурни дека вашата мини кошаркарска игра никогаш не паѓа рамно. Донесете малку забава и живот во вашата спална соба или дневна соба и Земете Го Вашиот Френклин Спорт Модерен Хром мини Обрач денес!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата