Frestree долг ракав и кенгур џебни дуксери џемпери џемпер со атлетски спортски спортски активни облеки за жени тинејџери девојче

Frestree долг ракав и кенгур џебни дуксери џемпери џемпер со атлетски спортски спортски активни облеки за жени тинејџери девојче

Достапно за вашата нарачка
DEN 467.04
Залиха:

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Матријален : 95% полиестер+5% спандекс, без пилинг, машина за перење, личност за печатење на личноста за жени. Функција : џеб од кенгур, влечење, долг ракав, качулка, манжетни за ребра и половината; Повлечете го затворањето за лесно вклучување и исклучување. Најдобар избор : Погодно е за дневно носење/копнеж/висина/костумска забава/улична облека/носење/сестри браќа/браќа за носење/вежбање/хип хоп/одмор/училиште/дом. Големини : XS, S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL. Погледнете ја деталната слика пред да ја купите и изберете ја големината што ви одговара. Она што е соодветно за вас е најважно. Оваа тенка ладна качулка со дуксери со качулка нуди голема вредност. Технологијата за 3 D боја-субавизација ги произведува овие лудо живописни, без воопшто да згаснат, пукаат, лупи или трепкаат. Женска џемпер со качулка со качулка! Табела со големина : -xs : должина-65см/25,6 "; ракав-59см/23.3"; биста-100см/39,4 "-s : должина-67см/26.4"; Ракав-61cm/24 "; Bust-106cm/41.7" -m : должина-69cm/27.2 "; ракав-63см/24,8"; биста-112см/44 "-l : должина-71см/28"; Ракав-65см/25,6 "; биста-118cm/46,5" -xl : должина-73см/28,7 "; ракав-67см/26.4"; биста-124см/48,8 "-2хл : должина-75см/29,5"; Ракав-69см/27.2 "; биста-130cm/51.2" -3xl : должина-77см/30.3 "; ракав-71см/28"; биста-136см/53,6 "-4хл : должина-79см/31,1"; Ракав-73см/28,7 "; биста-142см/55,9" -5хл : должина-79см/31.1 "; ракав-73см/28,7"; биста-148см/58.3 "-6хл : должина-81см/31.9"; Ракав-75см/29,5 "; биста-154см/60,6" Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 1-3см! Совети за миење : облеката не треба да се изложува на сонце, треба да се обеси на ладно и вентилирано место за да се исуши, а потоа да се стави во слабата сончева светлина за да се исуши, да се заштити бојата на облеката и да се носи живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата