Фризери за килими кои сечат столче на тркалото , вртливата канцеларија столче со кафеава пун-синтетичка кожа седиште , прилагодлива висина 48-58 см , Поддржана теж?

Фризери за килими кои сечат столче на тркалото , вртливата канцеларија столче со кафеава пун-синтетичка кожа седиште , прилагодлива

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Насловот на ноктите за нозе од челична макара од челик : Ја усвојува челичната заграда ПУ надворешна прстен зглоб, тркалото има добра цврстина, нема да падне, мазно и молчи и нема да му наштети на подот. Овој килим нуди стилски изглед. Со модерен дизајн, оваа столица е совршено прилагодена за употреба во козметичкото студио. Мултифункционално : Оваа ниска столица е совршена за комерцијална употреба во салон за убавина, спа или клиника, додека може да се користи и дома или во канцеларија. Столче за вртење на вртење : Турката за вртење нуди удобност и голема флексибилност. Карактеристики на производот : ПУ кожна перница, исполнета со перница со сунѓер со висока еластичност, удобно седење, убава атмосфера, со 4 бои за избор.*Ве молиме строго следете го оптоварувањето на производот- Упатства за лежишта по купувањето и строго забрануваат употреба на прекумерна тежина. Постојано е прилагодлив за висина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата