Футрола За Паричник Pytwopy за Galaxy S21 5g [Држач за Кредитна Картичка],[Блокирање НА РФИД],Куќиште За Телефон Отпорен На Удари Од Кожа Со Заштитник На Екранот Филм Магнетно

Футрола За Паричник Pytwopy за Galaxy S21 5g [Држач за Кредитна Картичка],[Блокирање НА РФИД],Куќиште За Телефон Отпорен На

Достапно за вашата нарачка
DEN 351.84
Залиха:

Забелешка : ве Молиме проверете го бројот на моделот пред да ја поставите вашата нарачка.Оваа телефонска кутија е погодна За Галакси S21.It изработена од висококвалитетна и издржлива луксузна веганска кожа совршено се вклопува за 6,2-Инчен Галакси С21 и капакот на куќиштето усвои засилен дизајн на шиење што го продолжува животниот век на куќиштето. Функција за кикстенд и Безжичен Полнач : флип фолио телефонската кутија со функција за кикстан е погодна за читање и гледање видеа во секое време и насекаде.Прецизниот пресек на куќиштето се совпаѓа со звучниците, камерите и копчињата.Покрај тоа,куќиштето на паричникот е погодно за безжично полнење, нема потреба да носите повеќе кабли за полнење.Забелешка : Не работете со безжично полнење магсафе Чи. Практичен Паричник За Држач За Картички : Вклучени 3 слотови за картички и 1 џеб за пари, носете ги вашите фотографии,кредитни,дебитни картички и готовина .Случајот со телефонот на паричникот е обложен со материјал ЗА блокирање НА рфид со функција за заштита на кредитна картичка од кражба и лизгање.Магнетниот размавта го држи затворен и го заштити вашиот имот безбеден. Функција за целосна Заштита : 4 агли е уникатен дизајн во форма на перница, мекиот браник TPU е отпорен на удари и го штити вашиот телефон од капки. Дизајнот на подигнување на објективот на задната страна ефикасно спречува кршење и гребење на леќите и екранот на фотоапаратот. Цврстиот и текстуриран дизајн на кожа обезбедува сигурно држење што не се лизга. Заштитник на екранот анти-отпечаток од прст, анти-масло, анти-прашина. Долгогодишна Гаранција И Одлична Услуга По Безбедноста : на нашиот производ му обезбедуваме долгогодишна гаранција која трае 12 месеци, за тоа време, прифаќаме какво било враќање и размена доколку штетата предизвикана од нас. Ако имате некаков проблем и сте збунети или имате незадоволни, слободно контактирајте со нас со кликнување на центарот за пораки и ние ќе ви обезбедиме брза замена или враќање на средствата. Заштитник На Екранот Филм. Галакси С21 (6,2 инчи) куќиштето за телефон со кожен паричник е 1,3 мм повисоко од екранот за ефикасно заштита на екранот.На задната страна има испакната усна за заштита на леќата која е 5мм повисока од леќата за ефикасно заштита на леќата. Браникот против судир тпу може ефикасно да го заштити телефонот од паѓање. Постојат прецизни телефонски исечоци за ефективна Употреба Телефонски контроли. П1 : за кој модел е погодна оваа футрола за телефон?. А1 : Поддршка за Галакси С21 само 6,2 инчи. П2 : дали сеуште можете да користите Полнач за приклучок?. А2 : се разбира, може да се користи полнење со приклучок. П3 : дали поддржува безжично полнење?. А3 : оваа телефонска кутија поддржува безжично полнење, но Не И Чи Магсафе. П4 : дали случајот е отстранлив? Има ли ремен за зглоб?. А4 : оваа футрола за телефон не е отстранлива и нема ремен за зглоб. П5 : кој е овој материјал и дали има рфид способност?. А5 : овој случај е достапен во луксузна веганска кожа, која е потрајна од обичната кожа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата