Фузија Ам Серија Морски Засилувач, Канал 400-вати 2, Бренд Гармин

Фузија Ам Серија Морски Засилувач, Канал 400-вати 2, Бренд Гармин

Достапно за вашата нарачка
DEN 452.80
Залиха:

Класа-аб засилувач дизајн обезбедува ефикасност со намалена изобличување. Конформалните обложени Пхб обезбедуваат дополнителна заштита од морските елементи, помагајќи да се продолжи животниот век на вашиот засилувач. Топлинскиот мијалник обезбедува поголема дисипација на топлина за зголемена сигурност на компонентите. Карактеристики вграден променлив бас поттик, субсоничен филтер и променливи кросовер филтри за подобрени перформанси и заштита на системот. 2 ом стерео стабилен дизајн, способен за напојување до два пара звучници или еден сабвуфер. Засилувач МС-АМ402; Документација. Засилувач МС-АМ402; Документација. Серијата fusion® am морските засилувачи се наменети за морската средина. Дизајниран за квалитетно аудио засилување на водата, засилувачот На каналот АМ Серија 2 може да напојува до два пара звучници, или еден сабвуфер со максимална моќност од 400 вати. Клучните карактеристики вклучуваат дизајн На Засилувач Од Класа-АБ, конформални обложени Пхб и ладилник. Ам Серијата засилувачи доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција за потрошувачите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата