FXCNC Racing CNC Aluminum Dirt Bike Pivot Clutch Syptcer Set за CRF 230F 230 CRF230F 2003 2003 2004 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017 2017

FXCNC Racing CNC Aluminum Dirt Bike Pivot Clutch Syptcer Set за CRF 230F 230 CRF230F 2003 2003 2004 2006 2007 2008 2009 2010

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Висок квалитет : Направено општо лого.Модерни CNC и ласерски техники се користат кои гарантираат долг живот на производот и добра видливост на логото на ласерско Грејд. Трајни : Заврши преку процес на анодизација, траен и не е лесен за избледување. Прецизирање изработено гарантирано непречено движење. Гролите на контролата се изработени од траен алуминиум за екстремна јачина.ултра прецизна машина за сечење за изградба на супер мала тежина; Висока прецизност и квалитет. Fitment : CRF 230 F 230 CRF230 F 2003-2017. Забелешка : Ве молиме, проверете дали увото и моделот на мотоциклот се совпаѓаат со рачките на спојката на сопирачките прикажани во насловот пред да го купат ,. Можете исто така да ни ги разгледате прашањата или да ни испратите е -пошта, ние ќе ви одговориме на SSAP. Инсталација : Директна замена за лостовите на акции, без модификација. Поддржете ги и затегнете ги завртките и навртките на лостовите на контрола за да се осигурате дека е совршено контролно чувство за вас. Висок квалитет : Направено општо лого.Модерни CNC и ласерски техники се користат кои гарантираат долг живот на производот и добра видливост на логото на ласерско Грејд. Трајни : Заврши преку процес на анодизација, траен и не е лесен за избледување. Прецизирање изработено гарантирано непречено движење. Гролите на контролата се изработени од траен алуминиум за екстремна јачина.ултра прецизна машина за сечење за изградба на супер мала тежина; Висока прецизност и квалитет. Fitment : CRF 230 F 230 CRF230 F 2003-2017. Забелешка : Ве молиме, проверете дали увото и моделот на мотоциклот се совпаѓаат со рачките на спојката на сопирачките прикажани во насловот пред да го купат ,. Можете исто така да ни ги разгледате прашањата или да ни испратите е -пошта, ние ќе ви одговориме на SSAP. Инсталација : Директна замена за лостовите на акции, без модификација. Поддржете ги и затегнете ги завртките и навртките на лостовите на контрола за да се осигурате дека е совршено контролно чувство за вас. Fitment : CRF 230 F 230 CRF230 F 2003-2017 ФАРАТА : 100 % нов материјал : T6061-T6 алуминиум (високо квалитетен материјал, светло одделение и лесна тежина) Заврши : CNC & Anodized (издржлив и не е лесно да се избледи) Боја : Покажете како Слики Тежина : 350g Пакет : 1 пар (десно и лево) Други : Совршено вклопување и не е потребна модификација, не е вклучена упатства за инсталирање Белешка : 1. Главите на рачката на сликите се различни од рачките на оригалот, затоа што има премногу модели на мотоциклите . 2. Ве молиме, оставете ни белешка за моделот и годината на вашиот велосипед кога плаќате, ние би провериле за вас пред да ја испратите предметот. 3. Ако сакате лостовите, но не одговара на вашиот велосипед во тие списоци. Ве молиме, слободно да се поврзете со нас и да ни кажете ја годината и моделот на вашиот велосипед. Ние би сакале да провериме за вас. За услугата по продажбата : *Ние секогаш се обидуваме да обезбедиме производи со висок квалитет и најдобра услуга на сите. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно да се поврзете со нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата