FYY Подлоги За Пијалоци, Комплет Од 5 Премиум Стп Кожен Подлога Со Држач, 3,9 инчни Подлоги Отпорни на Топлина За Пијалоци, Кафе-Заштитете Го Мебелот Од Дамки, Водени Пр?

FYY Подлоги За Пијалоци, Комплет Од 5 Премиум Стп Кожен Подлога Со Држач, 3,9 инчни Подлоги Отпорни на Топлина За Пијалоци,

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.84
Залиха:

[МОДЕРЕН ДИЗАЈН] Едноставни И елегантни подлоги за пијалоци од стп кожа со тркалезна форма, од двете страни кожа и зашиени со бели нишки што изгледа навистина стилски. Можете да ги користите на вашата трпезариска маса, масичка или дури и за вашата омилена чаша во канцеларијата. Исто така, дојдете со држач за одржување на организирани подлоги од стп кожа и не заземајте многу простор!. [ЗАШТИТЕТЕ ја ВАШАТА МАСА] Изработена од стп кожа, издржлива, водоотпорна и лесна за чистење. Овој мек подлога што не се лизга може да ја заштити вашата трпезариска маса и кујнската плоча од гребнатини или дамки оштетени ОД ТОПЛА вода, кафе или чај. [ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА] големата големина од 3,9 инчи (10 см) одговара на сите комерцијални типови чаши и чаши, што ги прави совршена големина за држење чаши за кафе, детски пијалоци, спортски шишиња, занаетчиски коктели и тамблери. [ПЕРАТ] Нашиот подлога за пиење е целосно отпорен на вода што ви овозможува да исплакнете со влажна крпа и проточна вода кога ќе се извалка. Меките стп материјали им даваат на нашите подлоги за пијалоци мазна површина која е нежна за вашите крајни маси или масичка и нема да остави гребнатини. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Нашата подлога за шолја одговара за сите видови шолји за кафе, чаши, стакло за вино, стакло за пиво, флејти шампањ и така натаму. Широко се користи во кујна, дневна соба, бар, хотели, ресторани и канцеларија! Одлично како подарок за семејството и пријателите, ќе им се допадне. [МОДЕРЕН ДИЗАЈН] Едноставни И елегантни подлоги за пијалоци од стп кожа со тркалезна форма, од двете страни кожа и зашиени со бели нишки што изгледа навистина стилски. Можете да ги користите на вашата трпезариска маса, масичка или дури и за вашата омилена чаша во канцеларијата. Исто така, дојдете со држач за одржување на организирани подлоги од стп кожа и не заземајте многу простор!. [ЗАШТИТЕТЕ ја ВАШАТА МАСА] Изработена од стп кожа, издржлива, водоотпорна и лесна за чистење. Овој мек подлога што не се лизга може да ја заштити вашата трпезариска маса и кујнската плоча од гребнатини или дамки оштетени ОД ТОПЛА вода, кафе или чај. [ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА] големата големина од 3,9 инчи (10 см) одговара на сите комерцијални типови чаши и чаши, што ги прави совршена големина за држење чаши за кафе, детски пијалоци, спортски шишиња, занаетчиски коктели и тамблери. [ПЕРАТ] Нашиот подлога за пиење е целосно отпорен на вода што ви овозможува да исплакнете со влажна крпа и проточна вода кога ќе се извалка. Меките стп материјали им даваат на нашите подлоги за пијалоци мазна површина која е нежна за вашите крајни маси или масичка и нема да остави гребнатини. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Нашата подлога за шолја одговара за сите видови шолји за кафе, чаши, стакло за вино, стакло за пиво, флејти шампањ и така натаму. Широко се користи во кујна, дневна соба, бар, хотели, ресторани и канцеларија! Одлично како подарок за семејството и пријателите, ќе им се допадне.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата