Г-Ѓа Природни Мали Завеси За Прозорци За Спална Соба 2 Панели Поставени 45 Во Долга Бела Соба Затемнување На Топлинска Изолирана Светлина Блокирање Кратки Завеси За

Г-Ѓа Природни Мали Завеси За Прозорци За Спална Соба 2 Панели Поставени 45 Во Долга Бела Соба Затемнување На Топлинска Изолирана

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Do не белило. Дебели завеси без лагер сеуште се чувствува доволно тежок и мек.Без брчки. Заштитете го вашиот мебел, подови и уметнички дела од пустошот на сонцето.Машина за перење во нежен циклус и студ water.Елегантни и луксузни завеси за дневна соба,спална соба,расадник за бебиња,трпезарија,канцеларија,студентски дом,детска соба,спална соба за девојчиња,лизгачка стаклена врата,па дури и повремено се користат како внатрешен двор.Враќање во рок од 30 дена ако не е целосно задоволен.Топло железо и сува сува ниска.Прстенот на дупчицата (внатрешен дијаметар од 1,6 инчи) лесно се вклопува со стандардни прачки за завеси.Одлична алтернатива за затемнување на ролетни за мек допир и шема на бои домашни украси.Топло железо и сува сува ниска. ЕНЕРГЕТСКИ ПАМЕТНИ ЗАВЕСИ И ЗАВЕСИ ЗА ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА : исто така, благодарение на неговата тројно ткаена црна ткаенина, панелите на прозорците за затемнување помагаат приспособлива собна температура со изолација од летна топлина и зимски студ. ЛЕСНО НЕГА И ПАКЕТ : Завеса сет вклучува 1 пар-2 пакет затемнување завеса панели од 34 "широк од 45" капка со 6 сребрени громови врвот.Без брчки. НАТПРЕВАР СО ДОМАШЕН ДЕКОР : Прекрасните завеси за затемнување лесно може да се совпаднат со проегирни завеси,омбре завеси,кратки завеси и валанси на прозорци во нашата продавница. СПИЈТЕ ДОБРО И РАСАДНИК ОД СУШТИНСКО значење : Карактеристики 90-100% ткаенини за затемнување(завесите со темна боја работат подобро), облогите на прозорците за затемнување се најважни за бебињата,децата,работникот во ноќна смена и лошите прагови. Дебели завеси без лагер сеуште се чувствува доволно тежок и мек. БЛОКИРАЊЕ НА СВЕТЛИНА И СОНЦЕ ЗА ЛЕТО : завесите на прозорецот за затемнување црни 90%-100% светлина, топлина и УВ зраци. БЛОКИРАЊЕ НА СВЕТЛИНА И СОНЦЕ ЗА ЛЕТО : завесите на прозорецот за затемнување црни 90%-100% светлина, топлина и УВ зраци. ЛЕСНО НЕГА И ПАКЕТ : Завеса сет вклучува 1 пар-2 пакет затемнување завеса панели од 34 "широк од 45" капка со 6 сребрени громови врвот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата