Geekria QuickFit Gaming Shipts Extension Chrod Chrod Cropbational со Cable Beach Talkback Cable / Chat / Audio Cable одговара за PS5 / PS4 / Xbox One Controller со 3,5 mm машки до машки приклучок за слушалки

Geekria QuickFit Gaming Shipts Extension Chrod Chrod Cropbational со Cable Beach Talkback Cable / Chat / Audio Cable одговара

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Кабелот за слушалки за игри AUX директно го поврзувате контролорот PS4 / Play Station VR / Xbox One со Jackек со слушалки од 3,5 мм со вашата плажа на желка и многу слушалки за игри. Термопластичен еластомер (TPE), обезбедува супериорен аудио трансфер против електронско магнетно или радио мешање (ЕМИ или РФИ), екстремна ладна или топла температура и максимална заштита. Кога се користи со постарите контролори на Xbox One (со приклучок за слушалки од 3,5 мм), потребен ви е адаптер за контролор на стерео слушалки Xbox One. Пакетот вклучува : 1 x Кабел за замена на слушалки со 1/8 во (3,5 мм) приклучок. Должина на кабелот : 3 стапки (100 см). Содржина на пакетот : Кабел за слушалки X 1. Кабелот за слушалки AUX директно поврзете го PS4 / Play Station VR / Xbox One Controller со Jackек за слушалки од 3,5 мм со вашата плажа на желка и многу слушалки за игри. Термопластичен еластомер (TPE), обезбедува супериорен аудио трансфер против електронско магнетно или радио мешање (ЕМИ или РФИ), екстремна ладна или топла температура и максимална заштита. Кога се користи со постарите контролори на Xbox One (со приклучок за слушалки од 3,5 мм), потребен ви е адаптер за контролор на стерео слушалки Xbox One. Пакетот вклучува : 1 x Кабел за замена на слушалки со 1/8 во (3,5 мм) приклучок. Должина на кабелот : 3 стапки (100 см). Содржина на пакетот : Кабел за слушалки x 1. Производ се одликува со слушалките за игри AUX кабел директно поврзете PS4 / Play Station VR / Xbox One Controller со Jackек за слушалки од 3,5 mm со вашата плажа на желка и многу слушалки за игри. Термопластичен еластомер (TPE), обезбедува супериорен аудио трансфер против електронско магнетно или радио мешање (ЕМИ или РФИ), екстремна ладна или топла температура и максимална заштита. Кога се користи со постарите контролори на Xbox One (со приклучок за слушалки од 3,5 мм), потребен ви е адаптер за контролор на стерео слушалки Xbox One. Гаранција за Geekria : Ако Aux -кабелот за слушалки не одговара на вашите слушалки или пауза за 6 месеци, Geekriadirect ќе го замени со нова или целосна наплата. Не се поставува прашање. Должина на кабелот : 3 стапки (1м). Содржина на пакет : Опис на кабелот за слушалки x 1 Опис на производот Слушалките за игри AUX Cable ќе ги поврзат сите компатибилни слушалки за игри на плажа на плажа со 3,5 mm приклучок со вашиот адаптер PS4 / Play Station VR / Xbox One контролер за да ја овозможите функцијата Microphone & Chat за онлајн игри. Компатибилни слушалки : - Компатибилен со слушалките за игри на плажа на желка со Jackек од 3,5 мм. И многу други слушалки за игри со приклучок од 3,5 мм. Пакетот вклучува : - 1 x кабел за слушалки за игри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата