Генерички Прекрасен Комплет За Украси За Забави во 50-тите години Со Покривка За Маса Во Продавница За Сода, Капак На Вратата И Сладолед Од Ткиво И Разделени Централ?

Генерички Прекрасен Комплет За Украси За Забави во 50-тите години Со Покривка За Маса Во Продавница За Сода, Капак На Вратата

Достапно за вашата нарачка
DEN 447.84
Залиха:

Овие ретро украси за забави се совршени резерви за забави за секој што го сака ретро ресторанот и 1950-тите!. 3-Д Сладолед Сунди : централно парче од 14 инчи ткиво што гостите во вашата продавница за сода ќе го обожаваат!. 3-Д Банана сплит-ткиво банана сплит изгледа одлично како маса декор за вашиот вечера контра или како фото кабина реквизит. Чаршав за Вечера од 50-тите Години-Лесно претворете ја вашата храна или маса за подароци во шалтер за вечера и уживајте во брзото чистење потоа. Покритие На Вратата за вечера - гостите ќе танцуваат на забавата со овој дизајн на џубокс - користете внатрешен или надворешен простор. Сите украси што ви се потребни за да организирате тематска забава од 50 тите секој ќе сака! Овој готов пакет го вклучува следново : -Пластичен чаршав со продавница за сода ретро дизајн на шалтер за вечера 54 инчи 108 инчи-3-Д Ткивен Сладолед Сунди Централно парче - 14 инчи-3-Д Ткиво Банана Сплит 6,5 инчен Капак на Вратата 30 инчи х 5' за внатрешна или надворешна корисност чувствувајте се прекрасно и уживајте во забавата со овој лесен комплет за украси со тематика од 50-тите години кој е совршен за пензионирање, собири и роденденски забави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата