Геометрија за складирање на текстура за склопување на играчки за складирање на играчки коцки за перење алишта водоотпорна расадник запреци со рачки за детска соба

Геометрија за складирање на текстура за склопување на играчки за складирање на играчки коцки за перење алишта водоотпорна расадник

Достапно за вашата нарачка
DEN 960.00
Залиха:

Спецификација : Големина : 13x13x13 инчен материјал : 100% полиестерски пакет Вклучи : 1 x Печатење за отпадоци за складирање : Еднострана функција за целосно печатење : - корпи за складирање на големи капацитети можат да држат различни предмети, како што се играчки, облека, книги, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали и предмети за домаќинството.*【Голема големина и декоративно】 : Нашата големина за корпа за складирање на коцки е : 13x13x13 инчи, корпата за складирање со голема големина може да има многу видови на предмети, играчки, облека, книги, итн. Совршен за алишта за перење, детска соба, бања, кујна, училиште, канцеларија, дом и на кое било место на кое му треба складирање. Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти производи со највисок квалитет и услуги, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не!. Апликација : - Може да се користи за складирање на играчки, книги, облека, чорапи, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, лични предмети, предмети за домаќинства, количини на автомобили и други шанси и краеви. - Рачките од обете страни се дизајнирани да бидат преносни, лесни за носење и лесни за виси. - Секоја корпа за складирање доаѓа со уникатно печатење, што ги прави одлични парчиња украси во вашиот дом, совршено го надополнуваат вашиот стил на домашен терен. *【Погодно за секоја пригода】 : Мултифункционалната корпа за складирање на коцка може да се користи за чување играчки, облека, предмети за бебиња, книги, итн. - Лесно за чистење, сјајна фудбалска мрежа Оксфорд крпа, вода отфрлана и лесна за бришење. - Погоден за возрасни, деца, бебиња, момчиња, девојчиња, тинејџери, миленичиња, итн. Убави отпечатоци од секоја страна и дното ги прават одлични парчиња декор За вашиот дом. Рачките од обете страни да бидат преносни, лесни за носење и лесни за обесени. *【Премиум водоотпорен материјал】 : Оваа корпа за складирање на коцки е изработена од 100% полиестер, ткаенината е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфорд крпа, ткаенината текстура е сјајна, водоотпорна и лесна за бришење. *【Цврст структури и преклопување】 : Кантата за складирање на коцки за преклопување има вградена поддршка за стаклени влакна и не е лесна за деформација. - Направено од висококвалитетен материјал од ткаенина во Оксфорд, издржлив и не е лесен за солзи. Еџот има засилено шиење, што не е лесно да се солзи, деформира, силен и отпорен на абење и издржлив. Целиот усвојува специјален дизајн на преклопување, кој може лесно да се склопи и чува кога не е во употреба, заштеда на простор. *【Лесно за чистење и одлична услуга】 : Оваа корпа за складирање на коцки е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфорд, која е водоотпорна и лесна за чистење, само избришете ја со влажна крпа или крпа. - Специјално дизајнирано целокупно складирање на преклопување, лесно се склопува кога не е во употреба, заштеда на простор. Може да се користи и за организирање и складирање на лични предмети, предмети за домаќинства, материјали за домашни миленици. - исто така одлично како идеален Роденденски подарок, Божиќен подарок, подарок за одмор за вашите деца, семејство и пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата