Gerерард Батлер седеше како мртов на постери од 11 x 17/лито

Gerерард Батлер седеше како мртов на постери од 11 x 17/лито

Достапно за вашата нарачка
DEN 595.20
Залиха:

Овој постер/литограф 11 x 17 е сосема нов, никогаш не се користи, никогаш не се прикажува и во состојба на нане. Нема дупки, солзи, рипчиња, свиоци или кој било друг дефект! На залиха и подготвени за испорака! Овој фантастичен литограф ќе дојде валани за безбеден превоз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата