Германски овчар симпатично домашно милениче куче DIY 5д дијамантски комплети за сликање пејзаж животно DIY уметности занает за домашен wallиден декор роденденски пода?

Германски овчар симпатично домашно милениче куче DIY 5д дијамантски комплети за сликање пејзаж животно DIY уметности занает

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Тоа е само валано платно. Ве молиме, внимание : Пакетот доаѓа со сликање платно, монистра со боја на дијаманти, лепливо пенкало, пластична послужавник и лепило. ? 【Супер блиц дијаманти】 Постојат 17 делови над тркалезните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни од дијамантите на смолата. Забележете дека целосното сликарство со дијаманти не ја вклучува рамката.Прајте соодветна количина на дијамантско лепило на пенкалото. Комплетот за сликање на дијаманти DIY 5 D користи нова генерација на тркалезни дијаманти од смола, со светли бои и положување, правејќи ги дијамантските слики по сјајни и живописни, лесно привлекувајќи ја светлината и привлекувајќи го вашето внимание да го исполнат вашето омилено хоби, оставете го вашиот ум да талка и почувствувајте го Стресот само се стопи додека сликате со дијаманти.? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи. Сјае во светлината, е најпопуларната декорација на DIY. Спецификација : Име на производот : Техники за сликање со дијаманти со целосна тркалезна дијамант : DIY 5 D Дијамантски сликарство Завршување : Нецелосно, треба да се најде на главниот пакет за сликарство на мозаик со дијаманти вклучува : ✔1*Сликарско платно со висока дефиниција ✔Colorful Round Diamonds ✔1*Поента дијамантски пенкало ✔1** Дијамантска послужавник DIY Чекори : 1. Ставете го дијамантот на соодветното платно. Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамки. Ви благодариме за поддршката. ? 【Декорација на домови & Подароци】 : DIY дијамантски сликарство може да го олесни стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпеливост. ? 【Додадете радост во животот】 DIY Gem Painting може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживеете чувство на достигнување, да ја зајакнете самодовербата и да култивирате трпеливост, погодно за возрасни, постари лица и деца.Сикнете го соодветниот дијамант.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата