Германски палто со грб орел бејзбол капа што може да се отвори прилагодлива капа за камионџии, жени, тато капа

Германски палто со грб орел бејзбол капа што може да се отвори прилагодлива капа за камионџии, жени, тато капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 225.60
Залиха:

100% памук. 100% памук (измиен тексас), удобно и дишење. Се препорачува да се мие помалку миење на рацете не треба да се притисне не може да се мие Градинарство, одење на вашето куче, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, лов, лебдечки, одмор за време на викендот, меден месец, забави за диплома, забавни паркови, патувања или какви било спортови и активности на отворено. Погоден за обичен, хип-хоп, спорт, улична танчер, летни активности на плажа, надвор со пријатели, забави за костуми или други прилики. Како што се трчање, спорт, пешачење, кампување, пикник, велосипедизам, риболов, активности на отворено, обука, празник, концерти, забави, секојдневно носење, носење рива, секојдневно носење, улично носење. Капа со метална прилагодување тока, бесплатно да ја прилагодите големината на обемот на капачето, практичноста, достапните четири сезони, дизајнот на дупките за дишење, не е затнат, лесен и не е лесен за промена на видот на удобен за носење, моден вид на капа. Германски грб Орел Орел Бејзбол капа погоден за мажи/жени/момчиња/девојчиња/студенти/млади/тинејџери. Совршен партнер за активен животен стил, одличен избор за секојдневна употреба и активности на отворено, совршен како подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели и соработници. Висок квалитет, мека, густа, топла, симпатична, модерна, одговара на мажи, жени, момчиња и девојчиња. Тоа е најдобриот избор за вас и пријателите на вашите семејства. Snapback Hat е совршен додаток за да се совпадне со вашата кул облека, што ви дава класичен и свеж изглед. Удобно трајно : Не е вистинска тешка должност, но многу издржлив, материјалот е материјал со средна тежина, но се чувствува меко и удобно. Големина : 55-59 см/22-23 "" (прилагодлива) Ширина на гребенот : 7см/2,8 "", Висината на капачето : 9см/3,5 "" Нашите модни уникатни капаци за дизајн ви овозможуваат едноставен стил што можете да го носите случајно Во секоја пригода и под какви било околности Дебелината на ткаенината е умерена, телото на капачето е единечен слој на ткаенина, без постава, класична закривена капа, тврда и заграда, не одберете тип на лице, ладно и стилски, природно и удобно дишење, светло и Сува, постава додадете џемпери, може да апсорбира пот и влага, добро вклопување обем на главата, капа со метална прилагодување тока, слободно да ја прилагоди големината на обемот на капачето, практичноста, достапните четири сезони, дизајнот на дупките за дишење, не е затнат, лесен и не е лесен За промена на видот на удобно за носење, модна капа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата