Giиху женски панталони Зимпорни ветровоидни топло скијање панталони со снежни панталони со панталони

Giиху женски панталони Зимпорни ветровоидни топло скијање панталони со снежни панталони со панталони

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

❆material : 75% патка надолу. Еластично затворање на половината. Garm и меки патка надолу. ❆инд и малку водоотпорен, добар отпор на мраз. Elидарот на еластична половината, еластичните манжетни, може да го блокира студениот ветер. ❆2 Сокриени џебови од патент на страните; 1 џеб за копче за прицврстување на грбот. ❆ Тежина : 1,12 bs (големина xl). Погоден за активности на отворено, патување, пешачење, скијање и така натаму. ❆material : 75% патка надолу. Еластично затворање на половината. Garm и меки патка надолу. ❆инд и малку водоотпорен, добар отпор на мраз. Elидарот на еластична половината, еластичните манжетни, може да го блокира студениот ветер. ❆2 Сокриени џебови од патент на страните; 1 џеб за копче за прицврстување на грбот. ❆ Тежина : 1,12 bs (големина xl). Погоден за активности на отворено, патување, пешачење, скијање и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата