Gildan Mens Drybleend Pulveroved Cood Sweatshirt

Gildan Mens Drybleend Pulveroved Cood Sweatshirt

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 50% памук, 50% полиестерско префрунк руно плете. Увезени. Повлечете го затворањето. Preshrunk 50% памук/50% полиестер за сушење. ткаенина за влага. Преводот на воздухот за поместување за помеко чувство и без пилинг. Двоен-поставен аспиратор со влечење на влечење. Двојно-игличко зашивање. 50% памук, 50% полиестерско префрунк руно плете. Увезени. Повлечете го затворањето. Preshrunk 50% памук/50% полиестер за сушење. ткаенина за влага. Преводот на воздухот за поместување за помеко чувство и без пилинг. Двоен-поставен аспиратор со влечење на влечење. Двојно-игличко зашивање. 9.3-унца, 50 памук/50 поли-отпорен на пилула, предиво од воздушен авион, суво вадење на влага за влага, двојно игла за шиење на топлина, двојно поставена аспиратор со обоена коцки 1x1 ребра плети манжетни и лента за половината со спандекс предниот џеб на пакетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата