Гитара Херој Ван Хален-PlayStation 2

Гитара Херој Ван Хален-PlayStation 2

Достапно за вашата нарачка
DEN 779.20
Залиха:

Ги вклучува песните На Ван Хален Слушнете За Тоа Подоцна, Јас Сум Тој, Сладолед, Плачење На Џејми, Мали Гитари, Губење Контрола, Злобна Улица, Панама и Убава Жена. 25 епски ван Хален песни, три врел еди ван хален потпис соло, и 19 гости акти им даде на навивачите најсеопфатна арена рок поставена листа до денес. Вклучува ван Хален песни работи Со Ѓаволот, Па Ова Е Љубов?, Некој Нека Ми Земе Доктор, Шпанска Мува, Без Оковани И Навистина Ме Фативте. Вклучува ван Хален песни И Лулка Ќе Рок, Атомски Панк, Убави Девојки, Катедрала, Ерупција, Секој Сака Некои!!, Почувствувај Ја Твојата Љубов Вечерва И Виси Ги Високо. Погледнете дали имате што е потребно за да бидете во чекор со свирењето на револуционерната гитара На Еди Ван Хален или уникатниот стил на изведба На Дејвид Ли Рот додека ги вкусувате сите жешки лижења и удари со ножици што му помогнаа на овој бенд да постигне легендарен статус. Синопсис Гитара Херој : Ван Хален ви овозможува да застане во чевлите на Оваа Рокенрол Сала На Славните бенд како ќе се изврши 25 еп ван Хален песни, три Потпис Еди ван хален соло и 19 гостин чин песни. Натерајте ја толпата да рика Со вашите рок стајлинзи На Арената на хитовите На Ван Хален Како Скокни, Жешко За Учител, Не Зборува За Љубов И Танцувај Ја Ноќта, како и песни како Белата Свадба На Били Идол, Фу Борци " Најдоброто Од Тебе И Трепкање-182 Првиот Состанок.Живејте ја возбудата од свирењето како легендарниот бенд Ван Хален.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата