Гитара мрзливо печатено шише со топла вода со мека кадифен покривка од гума вода за вбризгување на вода 1000 мл

Гитара мрзливо печатено шише со топла вода со мека кадифен покривка од гума вода за вбризгување на вода 1000 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Кратка кадифна+гума. Направени во САД или увезени. Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е изработено од кратка кадифен+гума, мека и удобна, долго време за да се задржи топло, еднократно, да ви донесе убаво со употреба на искуство. Дизајн : Топлото и ладното шише со топла вода со широка уста е лесно да се пополни и користите, меките капаци ја дистрибуираат топлината рамномерно и ве штитат од прекумерно греење, ви овозможуваат да се чувствувате пријатно и топло. Добра заштита : Торбата со топла вода е опремена со заштитен ракав, кој е изработен од краток кадифен материјал, има добра заштита, а телото нема да биде намалена затоа што торбата за вбризгување вода е премногу топла, заштитувајте ги рацете од оштетувањето на топла површина . Мулти функционална : Оваа модна печатена торба за вбризгување вода може да се користи како топла или ладна компресија за олеснување на болките во мускулите и болките, спортските повреди, стресот или грчевите, артритис, болки и болки, тврди вратови, болка во долниот дел на грбот. Одличен подарок : Оваа торба со топла вода може да се користи како подарок за деца и пријатели на роденден, Нова Година, Божиќ и Денот на вineубените, што ќе помогне да се создаде удобна и топла атмосфера за вас, а не од празник. Гума шише со топла вода со капакот печатена торба за вбризгување на вода за полнење на болка за да се олеснат болки, грчеви на вратот на вратот, менструално смешно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата