Gjcqzq патеки светла Супер светла соларна енергија LED пост светло Европски ретро стил Вила порта столб ламба водоотпорен градинарски пејзаж за осветлување стаклена л

Gjcqzq патеки светла Супер светла соларна енергија LED пост светло Европски ретро стил Вила порта столб ламба водоотпорен градинарски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Извонреден изглед : Оваа ламба за столбови им дава на вашите гости најтопли добредојде со оваа надворешна светлина на тремот. Топлата надворешна светлина на тремот може да ве натера да чувствувате мир на умот, ретро дизајн, густ индустриски вкус, со уникатна текстура. Нашата колумна ламба е изработена од алуминиум со воздушна вселена, која е водоотпорна и молња, и може да се справи со сите видови на лоши временски услови на отворено. Нема потреба од жица, директно поставена на стабилна колона може да направи директна сончева светлина. Висококвалитетна ЛЕР со висока светлина, вграден 3 C овластен водоотпорен погон, IP55 водоотпорен. Овој рустикален, водоотпорен столб пејзаж е погоден за употреба на отворено или затворено, е одлично за акцентирање на карактеристики во градината или осветлување на патека или влез во својства. Широка апликација : Овој пост -фенер е совршен избор за вашиот двор, внатрешен двор, градина или која било друга декорација на надворешно и внатрешно место. Во исто време, ламбичката објава испушта прекрасна светлина за осветлување на автопатот и безбедно да ве придружува дома. Извонреден изглед : Оваа ламба за столбови им дава на вашите гости најтопли добредојде со оваа надворешна светлина на тремот. Топлата надворешна светлина на тремот може да ве натера да чувствувате мир на умот, ретро дизајн, густ индустриски вкус, со уникатна текстура. Нашата колумна ламба е изработена од алуминиум со воздушна вселена, која е водоотпорна и молња, и може да се справи со сите видови на лоши временски услови на отворено. Нема потреба од жица, директно поставена на стабилна колона може да направи директна сончева светлина. Висококвалитетна ЛЕР со висока светлина, вграден 3 C овластен водоотпорен погон, IP55 водоотпорен. Овој рустикален, водоотпорен столб пејзаж е погоден за употреба на отворено или затворено, е одлично за акцентирање на карактеристики во градината или осветлување на патека или влез во својства. Широка апликација : Овој пост -фенер е совршен избор за вашиот двор, внатрешен двор, градина или која било друга декорација на надворешно и внатрешно место. Во исто време, ламбичката објава испушта прекрасна светлина за осветлување на автопатот и безбедно да ве придружува дома. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница за брендови GJCQZQ и ви посакуваме среќен шопинг! Ние инсистираме на тоа дека доброто осветлување може да го подобри квалитетот на животот. Ние сме професионална фабрика за осветлување. Нашите главни производи вклучуваат лустери, вдлабнати светла на таванот и светла на отворено. Големина : 25*45cmcolor : кафе златоматеријал : алуминиум, ниво на стакло : IP65 Light Тип на извор : LED Број на светла : 1 Вклучи сијалици : Не е вклучено вклучување : 110-240 V (вклучително ) Соодветна Wattage : 10-40 W (вклучително и) простор за осветлување : 8 - 20 ㎡ Feedback & Contact : 1. Ако не сте задоволни со нашиот производ или со нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас. Ние гарантираме дека ќе ви дадеме задоволително решение.2. Со задоволство ќе го дадеме одговорот во рок од 24 часа преку е -пошта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата