GJTIM Крстарење Брод Подарок Крстарење Одмор Торба О, Брод! Комплет за преживување Патување Шминка Торба Крстарење Додатоци крстарење љубовник подарок за Крстосувач

GJTIM Крстарење Брод Подарок Крстарење Одмор Торба О, Брод! Комплет за преживување Патување Шминка Торба Крстарење Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

€ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму.In покрај тоа, пишувањето на сценариото додава допир на талент на овие чанти. Навистина е посебен и привлечен подарок за споделување со вашата пријателка, мајка, тетка, ќерка, сестра, наставничка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство итн.Исклучителен дизајн 2. Тоа не е само едноставна торба со патент, исто така функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања, може да се користи како торба за пазарење, торба за тоалети или друга торба за сите работи и служи како секојдневна торба за вашите слушалки, мобилен телефон, картички, очила за сонце и клучеви. Верувај ми, дефинитивно ќе бидеш длабоко привлечен од тоа!.It доволно е за носење секојдневна козметика алатки за шминка како кармин, сенка за очи, течна подлога, машки комплет за бричење, четка за шминка или други ситници. Мала тежина, многу издржлива и лесна за носење.Широко Се Користи 4. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување, организација на бања и активност на отворено. ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење. Големината погодна за шминка и stationery.Одличен подарок Ако ви се допаѓа оваа уникатна козметичка торба, веднаш кликнете на количката.It доволно е за носење секојдневна козметика алатки за шминка како кармин, сенка за очи, течна подлога, машки комплет за бричење, четка за шминка или други ситници. €ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму.Лесен за пакување и носење 3. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. Ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. Навистина е посебен и привлечен подарок за споделување со вашата пријателка, мајка, тетка, ќерка, сестра, наставничка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство итн. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење. Големината погодна за шминка и stationery. Ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. Тоа не е само едноставна торба со патент, исто така функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања, може да се користи како торба за пазарење, торба за тоалети или друга торба за сите работи и служи како секојдневна торба за вашите слушалки, мобилен телефон, картички, очила за сонце и клучеви.Одлично за Денот На Мајката, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот На Жената и многу повеќе. ●Моден Дизајн●нашата козметичка торба усвојува 3Д печатење , на неа се испечатени извонредни обрасци за козметичките кеси да изгледаат поинтересно и нека биде вашата личност displayed. Материјал : Платно со Метален Патент Големина : 9. ①Совршена Големина 9,05 инчи х 6,5 инчи(СОВЕТИ : рачно мерење дозволена грешка). ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата