Гкмјки Мерцеризирано Памучно Предиво Мека И Топла Волна Рачно Плетена САМОСТОЈНА Шамија Шапка Плетен Џемпер Капчиња Конец

Гкмјки Мерцеризирано Памучно Предиво Мека И Топла Волна Рачно Плетена САМОСТОЈНА Шамија Шапка Плетен Џемпер Капчиња Конец

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Брилијантен дел обоен памук. Мек и пријателски за кожата вистински материјал. Делот со пет бои е обоен во различни бои. Име на производот : Виножито памук (сегмент боење). Дебелина : 2мм. брилијантен дел обоен памук.Мек и пријателски за кожата вистински материјал.Делот со пет бои е обоен во различни бои.Име на производот : Виножито памук (сегмент боење).Дебелина : 2мм. Број на акции : 5 акции.Опсег на примена : Ткаење перници, ќебиња, шалови, облека, Амигуруми и други ракотворби.Поради опремата на фотоапаратот, светлината, аголот, приказот на различни терминални дисплеи итн., може да има мала разлика во бојата помеѓу бојата на производот што го добивате и прикажаната боја.Вистинската боја на производот е предмет на вистинскиот производ што го добивате.Уметност Занаети И Шиење Плетење Капчиња Капчиња Конец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата