Глафи ​​Роуз Црно шише со вода од 17 мл, без БПА, не'рѓосувачки челик, изолирано шише со вода, за училиште, канцеларија, салата, спорт, патување, 500 мл

Глафи ​​Роуз Црно шише со вода од 17 мл, без БПА, не'рѓосувачки челик, изолирано шише со вода, за училиште, канцеларија, салата,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1056.00
Залиха:

Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност. 【Големина и капацитет】 8,86 x 2,55 инчи/ 22,5 x 6,5 см. Капацитетот на шише со вода е околу 17 мл/500 мл. Класичниот дизајн и технологијата на нано печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и смешна, а различните модели на стилови ја прават вашата чаша поизразена. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 има двојно зачувување на топлина и зачувување на ладно. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Оригиналната намера на дизајнот не е само шише со вода, туку и неверојатно уметничко дело кое ви овозможува да пиете доволно вода со очекувања и благодарност. 【Големина и капацитет】 8,86 x 2,55 инчи/ 22,5 x 6,5 см. Капацитетот на шише со вода е околу 17 мл/500 мл. Класичниот дизајн и технологијата на нано печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и смешна, а различните модели на стилови ја прават вашата чаша поизразена. 【Не'рѓосувачки челик од одделение за храна】 има двојно зачувување на топлина и зачувување на ладно. Чувајте ја водата над 45 ° C за 10 часа и 65 ° C за 6 часа. БПА бесплатно и нетоксично. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. 【Продолжени апликации】 Изолираното шише со вода е идеално за лесно патување, совршено за спорт на отворено, работа, плажа, училиште, канцеларија, пикник, јога, пешачење, кампување, возење велосипед, трчање, итн. Едноставно и практично, тоа е најдобриот подарок за пријатели, семејство, деца, син и ќерка. 【Повеќе бои/обрасци за избор од】 Изберете помеѓу најпопуларните бои/обрасци на пазарот. Глафи ​​Смешно шише со вода Материјал - - Големина на храна од не'рѓосувачки челик - 8,86 x 2,55inch/7,76 x 2,55inch капацитет - 17 мл (500 мл)/12 мл (350мл) Над 65 Целзиусови топли совети 1. Се препорачува прво да додадете топла или мраз вода за пред-загревање или пред-ладење, за да се постигне најдобриот ефект од одржување на топло и ладно. Кога одржувате ладно, подобро е да додадете коцки мраз. 2. Времето за зачувување на топлината може да биде различно на секое место, ладниот воздух може да го намали неговиот ефект за зачувување на топлината, но не грижете се, ова е само мал ефект. 3. Кога додавате врела вода во чашата, не треба да биде премногу полна за да се спречи скалењето предизвикано од прелевање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата