Гламнетичко Притискање На Ноктите Со Четка На Лепак За Нокти-Ми Чери | Сјајна Завршница Кратки тркалезни нокти со француски Врв Со Црвени Акценти на Лак и Долготрае

Гламнетичко Притискање На Ноктите Со Четка На Лепак За Нокти-Ми Чери | Сјајна Завршница Кратки тркалезни нокти со француски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Висококвалитетен Комплет За Нокти За Притискање : сите Гламнетички Комплети за Нокти нудат висококвалитетен стил на салон и заштитен УВ слој, за да се осигурате дека вашите нокти никогаш нема да се скршат или поделат!. Четка Со врвен Квалитет На Лепак За Нокти : Осигурајте се дека Вашите Нокти За Притискање ќе останат вклучени со недели! Оваа лесна за нанесување и неред апликација го прави вашиот домашен маникир да трае подолго од кога било. Еднократно користење До 3 Недели По Абење-висококвалитетно е нашето средно име. Овој комплет за нокти за повеќекратна употреба може да се исече, поднесе или полира по ваш вкус. Лесно, Хаос Слободен Четка На Ноктите Лепак-Никогаш не се борат со неуредна апликации ноктите повторно! Ова е решение во еден чекор за да добиете беспрекорен сам изглед на ноктите. Висококвалитетната формула им дава на Вашите Нокти мега издржливост и долготрајно носење секој пат. Нежно На Рацете-Натопете ги рацете во топла вода 10 минути за лесно отстранување без оштетување со нежно кревање на ноктите од страна. Отстранете го вишокот лепак со тампон за нокти и чувајте го за повторна употреба. Гламнетичко Притискање На Ноктите Со Четка На Лепак За Нокти-Ми Чери Сјајна Завршница Кратки тркалезни нокти со француски Врв со Црвени Акценти на Лак и Долготраен Лепак за Нокти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата