Голден Стејт уметност, сет од 3, 4х4 сиви рамки за слики, изработени од цврсто бор дрво и калено стакло

Голден Стејт уметност, сет од 3, 4х4 сиви рамки за слики, изработени од цврсто бор дрво и калено стакло

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете. Квалитетни производи на одлични услуги е причината зошто сите од уметници до сопствени рамки до фотографи имаа доверба во своите уметнички дела со нашите производи повеќе од една деценија. Персонализирајте ги вашите уметнички дела и украсете го вашиот дом!. Рамката со слики прави прекрасен додаток на вашите омилени фотографии или печатење. Тоа е дополнително засилување за кој било простор, вашата дневна соба, спална соба, трпезарија, влез, скалила и каде и да сакате. Рустикалниот стил на фарма го прави погоден за луѓе со традиционални и модерни декоративни вкусови. Материјал : Направено од цврсто дрво, вклучено калено стакло. 360 ° Twivel Tabs, цврста рамка. Приказ : 1. 3 пакет, фит големина : 4x4-инчи без мат. (Белешка : Големина на отворање : 3.5x3,5 инчи) 2. Двајца опции за приказ : монтирање на wallидот или горе приказ на табелата. Стил : модерен минималистички дизајн, едноставна рамка со сиво дрво. Користете : Одлично за декор на работното место, канцеларија, спална соба, просторија за живеење или која било просторија, соодветно прикажување на вашето достигнување, дипломирање, фотографија, слики, фотографии, уметнички дела, награди, списанија, вашите цртежи, пејзаж, исто така одлично како подароци /подароци на бебето , деца, мајка, татко, гранд, татко, гранд, пријатели, парови или како дипломирање /Божиќни подароци. Заштитно пакување : Рамката е завиткана многу внимателно во заштитена кутија за да се обезбеди безбедна испорака. Кликнете и додајте во количката наскоро!. Материјал : Направено од цврсто дрво, вклучено калено стакло. 360 ° Twivel Tabs, цврста рамка. Приказ : 1. 3 пакет, фит големина : 4x4-инчи без мат. (Белешка : Големина на отворање : 3.5x3,5 инчи) 2. Двајца опции за приказ : монтирање на wallидот или горе приказ на табелата. Стил : модерен минималистички дизајн, едноставна рамка со сиво дрво. Користете : Одлично за декор на работното место, канцеларија, спална соба, просторија за живеење или која било просторија, соодветно прикажување на вашето достигнување, дипломирање, фотографија, слики, фотографии, уметнички дела, награди, списанија, вашите цртежи, пејзаж, исто така одлично како подароци /подароци на бебето , деца, мајка, татко, гранд, татко, гранд, пријатели, парови или како дипломирање /Божиќни подароци. Заштитно пакување : Рамката е завиткана многу внимателно во заштитена кутија за да се обезбеди безбедна испорака. Кликнете и додајте во количката наскоро!. Ние инсистираме на квалитет од избор на материјал до технички детали : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата