Gorирола хром на сопственикот на сопственикот

Gorирола хром на сопственикот на сопственикот

Достапно за вашата нарачка
DEN 197.76
Залиха:

Должина на пакетот : 11.176 см. Ширина на пакетот : 7.366 см. Висина на пакетот : 0,177 см. Тип на производ : Опрема за риболов. Должина на пакетот : 11.176 см. Ширина на пакетот : 7.366 см. Висина на пакетот : 0,177 см. Тип на производ : Опрема за риболов. Четири од најпопуларните куки со солена вода на сопственикот, во избрани големини, сега се достапни во прстените модели. Супер силни, заварени прстени во окото на секоја кука го намалува стресот на јадицата, со што целокупната единица е посилна. Ringвонените куки, исто така, овозможуваат жива мамка да пливаат поприродно, и штом еднаш ќе се закачи, приклучокот на куката на прстенот има тенденција да носи помалку од дупка во активна уста на риби. Избраните модели и големини сега се достапни во про-пакувања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата