GPPZM Wallид монтиран држач за кутии за кујна за кујна за кујнски распоред бања за бања, диспензерот за кујнски хартии за хартија, држач за тоалетна хартија

GPPZM Wallид монтиран држач за кутии за кујна за кујна за кујнски распоред бања за бања, диспензерот за кујнски хартии за хартија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Хуманизиран дизајн заоблен со агол, без рабови. Можете да видите преку прозорецот колку е оставена хартија. Полу-автоматскиот прекинувач лесно се отвора и затвори. Доволно голема полица за складирање за сите големини на мобилни телефони или други работи, направете ја вашата бања удобна. Димензии-15.5*13.5. Затоа, ве молиме, земете ги мерењата на ролната за тоалетна хартија пред да го купите. Производство и водоотпорна - структурата на производот е скоро затворена, целиот стил на покривање ќе го задржи ткивото чисто и суво од можното прскање на вода, исто така, да го задржи вашето домашно милениче од уништување и јадење ролна хартија. Хуманизиран дизајн заоблен со агол, без рабови. Можете да видите преку прозорецот колку е оставена хартија. Полу-автоматскиот прекинувач лесно се отвора и затвори. Доволно голема полица за складирање за сите големини на мобилни телефони или други работи, направете ја вашата бања удобна. Димензии-15.5*13.5. Затоа, ве молиме, земете ги мерењата на ролната за тоалетна хартија пред да го купите. Производство и водоотпорна - структурата на производот е скоро затворена, целиот стил на покривање ќе го задржи ткивото чисто и суво од можното прскање на вода, исто така, да го задржи вашето домашно милениче од уништување и јадење ролна хартија. МАТЕРИЈАЛ : СОДРИНА СОДРИНА : 1* Ткиво боксоно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Стил : Европски предели : Rectangle This е елегантен и практичен држач за крпи за хартија што го олеснува животот. Тоа е и кутија за ткиво и прекрасен украс. Водано и лесен за чистење. Подигнете го горниот капак и заменете го хартиениот крпа за да ја направите безбедна и лесна за повреда. Елегантен изглед : Поставувањето на масата ќе ја направи вашата соба поелегантно и класично. Почитувано за : Интеграција за складирање на хартиени крпи во ресторани, канцеларии, домови, хотелски соби, да го направите вашиот простор повеќе уреден. Содржина на пакувања : 1 * Носител на тоалетна хартија. Широко популарен кај многу различни чувари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата