Градинарски Алат ЈАСЕЗ: Градинарски Рачни Алати, Градинарски Дрвен Коњ, Рачна Лопата, Рачна Гребло

Градинарски Алат ЈАСЕЗ: Градинарски Рачни Алати, Градинарски Дрвен Коњ, Рачна Лопата, Рачна Гребло

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Мала железна гребло : може да се користи за израмнување. олабавување и почвата. Мала железна лопата : за олабавување на почвата во градината. промена на почвата за цвеќиња во саксии, итн. Мала лопата : може да се користи за пресадување цвеќиња, зелени растенија итн. Мала железна гребло : може да се користи за израмнување на олабавување и почвамала железна лопата : за олабавување на почвата во градинарската почва за цвеќиња во саксии, итн.мала лопата : може Да се користи за пресадување цвеќиња, зелени растенија,итн име : градинарство 3-парче поставете големина : како што е прикажано на пакетот со слики : поставете (не вклучувајте други)поради разликата во светлината и екранот,бојата на предметот можеби малку поинаква од сликата-3см разлики поради рачно мерење, ве молиме погледнете го вистинскиот производпогодно е за мали сочни растенија и бонсаи растенија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата