Гребен Женски Песочен Флип-Флоп

Гребен Женски Песочен Флип-Флоп

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

100% Синтетички. Увезени. Текстил единствен. Петицата мери приближно 0,75". Платформата мери приближно 3/4". МЕКИ АПОСТОЛКИ : најпродаваните апостолки на Гребенот за жени се рачно изработени и за удобност и за авантура. Безвременскиот дизајн и разноврсноста на Песочните средства можете беспрекорно да одите од плажа до црната површина и повторно да се вратите. ВОДООТПОРЕН + ИЗДРЖЛИВ : Песочните апостолки се водоотпорни со синтетички нубук и кожен комбиниран горен дел, така што можете беспрекорно да одите од лежалки до бранови. НЕМА ПЕРИОД на ПРЕКИН : Преполна со удобност и поддршка на анатомската потпора на лакот на Гребенот, Песочната сандала ќе ги одржува вашите стапала удобни без разлика каде ве носат. ТКАЕН РЕМЕН : мекиот ткаен ремен гарантира дека целото стапало е удобно во Песочната сандала. Без оглед на вашиот стил, разновидноста на достапни крајбрежни бои значи дека можете да го најдете совршениот пар. ПЛАЖА СЛОБОДНО : ГРЕБЕН ги охрабрува луѓето ширум светот да го прифатат духот на плажата додека живеат според едно едноставно правило : Плажа Слободно. Нашите производи се дизајнирани да направат да се чувствувате удобно во секое опкружување, без разлика дали сте на плажа или не. Вашите фармерки и костими за капење штотуку станаа гиди. Песочниот женски флип флоп прави секој ден да се чувствува како ден на плажа, со издржлив надворешен ѓон, подножје со тројна густина и ткаен ремен што се издвојува од толпата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата