GreenSun 2 Пакет на 70WATT LED Крошна Светла, Без Временски Доказ, 9.5 x 9.5, 120V 277V За Игралиште, Салата, Магацин, Гаража, Дворот

GreenSun 2 Пакет на 70WATT LED Крошна Светла, Без Временски Доказ, 9.5 x 9.5, 120V 277V За Игралиште, Салата, Магацин, Гаража,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.84
Залиха:

€Високо Квалификувани Q : 7 Години Професионална предводена крошна тела Производителот.Може да добиете Најквалитетна Ставка ,5 Години Гаранција И доживотна технологија за поддршка,Пријателска Услуга На Клиентите. €Супер Светла Q : 70 ВАТИ БЕНЗИНСКА Пумпа LED Штала Светла,5700k дневна светлина бела,направена со ФИЛИП SMD3030 LED чипови,6900 LM,вистинска чиста бела светлина. ●Лесна инсталација и монтирање : има 4 загради на задната страна, Лесни За Монтирање Лесно и Кукли. Исто така, додавајќи фотоелемент за автоматско ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ова led светло за крошна.Воопшто не се загревајте и тие работат добро во ладна клима со моментално вклучување. €Заштеда На Енергија Q : ОВАА LED Светилка За Крошна Ја Намали сметката за електрична енергија до 87% со замена НА 200 W со 45 W!електричната енергија е 0,07 k W·h на час.Заштеда на повеќе пари од HPS/MH светилка; Светски Напон : 85v-265v, приклучок и игра. ®Широка Апликација : Идеален За апликации на отворено, Како што се бензински пумпи, гаражи за паркирање, подвозници, пристаништа за товарење, магацини, влезови,штала, внатрешен паркинг, Скали, Премин, патарина, чекални, итн. €Високо Квалификувани Q : 7 Години Професионална предводена крошна тела Производителот.Може да добиете Најквалитетна Ставка ,5 Години Гаранција И доживотна технологија за поддршка,Пријателска Услуга На Клиентите. €Супер Светла Q : 70 ВАТИ БЕНЗИНСКА Пумпа LED Штала Светла,5700k дневна светлина бела,направена со ФИЛИП SMD3030 LED чипови,6900 LM,вистинска чиста бела светлина. ●Лесна инсталација и монтирање : има 4 загради на задната страна, Лесни За Монтирање Лесно и Кукли. Исто така, додавајќи фотоелемент за автоматско ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ова led светло за крошна.Воопшто не се загревајте и тие работат добро во ладна клима со моментално вклучување. €Заштеда На Енергија Q : ОВАА LED Светилка За Крошна Ја Намали сметката за електрична енергија до 87% со замена НА 200 W со 45 W!електричната енергија е 0,07 k W·h на час.Заштеда на повеќе пари од HPS/MH светилка; Светски Напон : 85v-265v, приклучок и игра. ®Широка Апликација : Идеален За апликации на отворено, Како што се бензински пумпи, гаражи за паркирање, подвозници, пристаништа за товарење, магацини, влезови,штала, внатрешен паркинг, Скали, Премин, патарина, чекални, итн. Лесна инсталација - МОЖЕТЕ да ја инсталирате ПРЕДВОДЕНАТА Крошна со монтирање на приврзок или директно монтирање на површината. Широка Апликација Идеална За употреба во бензинска пумпа, паркинг, гаражи, подвозници, пристаништа за товарење, магацин, трговски простор, училиште, болница, игралиште, теретана, базен, безбедносни области на ниско ниво, простории за складирање, патека, Скали, влезови и паркинг итн. Спецификација На Крошна Гаража Светлосна Моќност : 70 W Лумени : 6900lm Температура На Бојата : 5700 K Дневна Светлина Супер Бел Работен Напон : 110v AC Димензија : 9,5 x 9,5 Инчен Монтажа : Монтажа На Приврзок и директно монтирање на површината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата