Grisun 5483 Griddle Cover 28 инчи за Blackstone 28 инчи решетката со аспиратор - 1785.1183,1924,1962,1858,2086,2147, УВ -отпорна на водоотпорна обвивка за водоотпорна скара за кулинарните 1901.1934,2092, Црн

Grisun 5483 Griddle Cover 28 инчи за Blackstone 28 инчи решетката со аспиратор - 1785.1183,1924,1962,1858,2086,2147, УВ -отпорна

Достапно за вашата нарачка
DEN 671.68
Залиха:

[Совршено вклопување] - Измерени димензии : 61,5 '' W x 26.5 '' D x 36 '' H. За Blackstone 28 -инчен грид со Худ, за кулинарски серии на Blackstone и 28 "Pro серии, како што е Model 1901.1934,2092 , 1785.1883,1924,1962,1858,2086,2147. Заменска покривка за Blackstone 5483. Целосна покривка за заштита од сите војни. допир, и многу издржлив без да згасне. Колку е поголем бројот пред Д, толку подебел влакна. Цел да ја заштитиш својата скара од пороен дожд, топло сонце, прашина, високи ветрови и сите елементи. [Анти-солзи] - Трајни 3 слоја задебелени дизајни за шиење за да се спречат случајни солзи за дополнителна издржливост. [Анти-FAEDE]- Направено од специјална ткаенина отпорна на бледнее, нема да избледи и да изложува супериорна боја на боја. Може да се постави без грижа под изложеност на сонце. [ Zipper] - патентот на капакот е дизајниран да го олесни вчитувањето на решетката додека добро завитка. [Рачка на ткаенина] - Дојдете со дополнителни рачки на ткаенини од двете страни за лесно отстранување или виси. [Рефлективни ленти] - Рефлексивните ленти ви овозможуваат јасно да ја видите вашата локација на шпоретот и дали капакот е сè уште на вашата скара во текот на ноќта. [Дупка за проветрување на воздухот] - Размислено дизајнирана со дупки за воздухот на страната. Вентите спречуваат акумулација на влага и кондензација, што е често причина за 'рѓосање на скара. [Лесно за чистење] - Чистењето е парче торта. Ситува со влажна крпа или црево со вода и нечистотијата ќе исчезне наскоро, а потоа оставете ја да се исуши на сонце. [Совршено вклопување] - Измерени димензии : 61,5 '' W x 26.5 '' D x 36 '' H. За Blackstone 28 -инчен грид со Худ, за кулинарски серии на Blackstone и 28 "Pro серии, како што е Model 1901.1934,2092 , 1785.1883,1924,1962,1858,2086,2147. Заменска покривка за Blackstone 5483. Целосна покривка за заштита од сите војни. допир, и многу издржлив без да згасне. Колку е поголем бројот пред Д, толку подебел влакна. Цел да ја заштитиш својата скара од пороен дожд, топло сонце, прашина, високи ветрови и сите елементи. [Анти-солзи] - Трајни 3 слоја задебелени дизајни за шиење за да се спречат случајни солзи за дополнителна издржливост. [Анти-FAEDE]- Направено од специјална ткаенина отпорна на бледнее, нема да избледи и да изложува супериорна боја на боја. Може да се постави без грижа под изложеност на сонце. [ Zipper] - патентот на капакот е дизајниран да го олесни вчитувањето на решетката додека добро завитка. [Рачка на ткаенина] - Дојдете со дополнителни рачки на ткаенини од двете страни за лесно отстранување или виси. [Рефлективни ленти] - Рефлексивните ленти ви овозможуваат јасно да ја видите вашата локација на шпоретот и дали капакот е сè уште на вашата скара во текот на ноќта. [Дупка за проветрување на воздухот] - Размислено дизајнирана со дупки за воздухот на страната. Вентите спречуваат акумулација на влага и кондензација, што е често причина за 'рѓосање на скара. [Лесно за чистење] - Чистењето е парче торта. Ситува со влажна крпа или црево со вода и нечистотијата ќе исчезне наскоро, а потоа оставете ја да се исуши на сонце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата