Гроздобер 1974 Стрипови - Стрип - Број #1 - Подземно Списание

Гроздобер 1974 Стрипови - Стрип - Број 1 - Подземно Списание

Достапно за вашата нарачка
DEN 640.00
Залиха:

Прашање #1-VF-NM Состојба. Ова е Од Стрипови 1974 година како нивен прв обид во подземно списание и е насловен Стрип И е првиот број од серијата. Ова е во СОСТОЈБА НА VF-NM, никогаш порано не било користено или прикажано. ****Поради доцнење на испораката со Поштата не можеме да го гарантираме денот на испорака. Ние го испраќаме вашето купување во рок од 72 часа од поставувањето на вашата нарачка. Се извинуваме за непријатностите.****.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата